Čo ponúkam

Ste pripravený
na zmeny vo
svojom živote?

Vydajte sa na cestu sebaspoznávania.
Žijete svoj každodenný život tak, ako ste si predstavovali? Verím, že áno. Asi viacero z nás tento pocit malo, kým sa mu niečo v živote nezačalo diať opakovane a tak nás dostalo do cyklusu, ktorý sme sa síce naučili akceptovať, ale vnútorne sme cítili, že tu niečo nehrá... To čo nehrá a opakuje sa, máva rôzne podoby. Toxické vzťahy, bolestné omyly, podnikateľské chyby, opakujúce sa pracovné zlyhania, ťaživé a nepochopiteľné životné „nepríjemnosti“ , ktoré sa dejú častejšie, ako by sme si želali a nerozumieme tomu, prečo ich práve my „priťahujeme“. Podľa Jungovej teórie, každý z nás má vo svojom živote potláčanú oblasť – hovoríme im tiene. Sú to vlastnosti, ktoré sme z rôznych príčin tvrdo potlačili a ony sa rovnako tvrdo z nášho vedomia tlačia do nášho života. Pochopiť „jazyk podvedomia“ je náročná skúška každého jedného z nás a nie vždy to bez pomoci dokážeme. Pochopiť súvislosti života v jednoduchom a racionálnom princípe je cesta, ktorou sa nie každý rozhodne kráčať. Na konci tejto cesty však čaká skutočne sladká odmena – hlboko a úprimne, ale hlavne spokojne žitý život. Bude mi potešením, ak sa rozhodnete objavovať túto cestu spolu so mnou a ak Vám budem môcť byť nápomocná.

Proces koučovania

Ako to funguje
  1. Na úvodnom stretnutí sa spoločne pozrieme na všeobecný spôsob, akým fungujete a čo sú Vaše priority a hodnoty. Stretnutie trvá hodinu a prebieha prostredníctvom neformálneho rozhovoru. Na konci stretnutia spoločne zhodnotíme, či Vám viem pomôcť a či má pre Vás naša spoupráca zmysel, prípadne Vám odporučím iného špecialistu.
  2. Štandartné stretnutie trvá hodinu. Podľa toho, akej problematike sme sa spoločne rozhodli venovať, budeme spolu pracovať na vybranej téme. Vysvetlím Vám aké techniky som vybrala práve pre Vás a Vašu životnú situáciu. Všetky techniky prebiehajú prostredníctvom riadeného rozhovoru. Pripravte sa na veľa otázok.
  3. Ukončenie stretnutia a spoločné vyhodnotenie. Podľa toho, či sme v koučingu, alebo v mentoringu, dohodneme sa na úlohách, na ktorých budeme spoločne participovať. Budem sa Vás pýtať na užitočnosť nášho stretnutia a to čo je pre Vás dôležité. Ak budete cítiť potrebu rozobrať tému hlbšie, dohodneme sa na ďalšom stretnutí.

Nové články Dobrý kouč

Správy a články