Kto som

Milý návštevník,

Vítam Ťa na mojich stránkach, ktoré sú venované osobnému rozvoju a práci na zvýšení kvality života a každodenného prežívania.

V oblasti medziľudských vzťahov sa pohybujem cez dvadsať rokov a po dlhoročných skúsenostiach v práci s ľudmi som sa rozhodla naplno venovať tomu, čo mi je najprirodzenejšie – pomáhať ľudom žiť lepší a kvalitnejší život. Či už hovoríme o pracovnej oblasti, alebo o sfére medziľudských vzťahov, vždy sa stanú v našich životoch udalosti, kedy je priateľské vypočutie a nezainteresovaná rada cennou a potrebnou komoditou. Opieram sa nielen o životné skúsenosti, ale aj o množstvo výskumných štúdií a knih, ktoré sa tématicky venujú rozvoju nášho myslenia a nášho prežívania. Táto práca na sebe nikdy nekončí a neustále ma obohacuje o nové skúsenosti, o ktoré sa s radosťou delím so svojimi klientami.

Naplnenie a radosť v mojom povolaní cítim práve vtedy, keď mi spokojný klient povie, že sa jeho život zlepšil a že mu práca na sebe samom prináša pocit šťastia.

Vaše myšlienky formujú Váš život, vyberajte si ich preto veľmi starostlivo.

Teším sa na naše osobné stretnutie

Bronislava

0
Roky skúseností
0
Hodiny rozhovorov
0
Šťastní klienti

Moje vzdelanie

Moje certifikáty

Vyštudovala som humanitný odbor sociálnu prácu z ktorej som si neskôr urobila aj rigoróznu prácu. Počas štúdia som absolvovala krátkodobé psychosociálne výcviky a doplnila som si aj vzdelanie aj ako mediátor. Mám za sebou špecializované vzdelávanie v oblasti neurolingvistického programovania, konverzačnej hypnózy, terapeutického poradenstva, EFT techník a mnoho ďalšieho doplňujúceho vzdelania. V súčasnosti pokračujem v terapeutickom vzdelávaní a rozširujem svoje poznatky v oblasti psychoanalýzy a terapeutického poradenstva.

Špeciálny prístup ku každému klientovi

Osobný a profesionálny rozvoj

Koučing mi veľmi pomohol. Prostredníctvom presne cielených otázok od profesionála akým je Broňa, som našla v sebe odpovede na to, s čím som si dlhý čas nevedela poradiť. A bol to skutočne krok vpred.

Zuzana M.

odborný konzultant

Čo mi priniesli koučingy s Broňou? Zmenila som pracovnú pozíciu, nerobím už vedúcu pracovníčku. Netrápim sa kto čo neurobil, či ktorého pracovníka musím presunúť do inej skupiny. Konečne mám čas pre seba a hlavne mám svoj vytúžený pokoj.

Vlasta S.

diplomovaná zdravotná sestra

Kouč s benefitmi s obchodnej praxe – toto je Bronin bonus. Som z prostredia biznisu a mala som tú česť zažiť Broňu v reálnych biznisoch, stála pri rozvoji medzinárodného pdnikateľského konceptu a viedla ho. Preto oceňujem, že vie nasmerovať nielen v oblasti vzťahov, ale aj v podnikaní. Keď k nej príde podnikateľ z potreby nahliadnuť na ďalšie kroky, či analyzovať tie nesprávne, je v interakcii s koučom, ktorý má tieto veci nielen naštudované, ale aj reálne zažité. V spojení s použitím všetkých techník, ktoré ovláda, je to viac ako výživné!

Júlia Grmannová

Founder & CEO Oxyslovakia, Podnikateľka roka 2016

Broňa je ve svém přístupu kouče velice jemná, citlivá a vnímavá. Její obrovské zkušenosti jsou předností se kterou umí velice dobře pracovat. Jako největší benefit vnímám její ekologický přístup a péči o klienta. Broňa je opravdu Dobrý Kouč.

Dávid Velešínsky

lektor hypnózy a NLP

Sedenia u Broni  ma vždy nabijú pozitívnou energiou. Spoločne preberieme moje sny a nápady, ale aj trápenia a strasti. Broňa mi ponúkne nenásilnou formou svoj pohľad na vec a často ma veľmi prekvapí, koľko riešení nájdeme.

Adriana S.

pracovníčka vo verejnej správe

Je večer po stretnuti s Broňou a už teraz viem ze sa môj život posunul o level vyššie, tým správnym smerom. Je to až neuveriteľné koľko si toho človek dokáže iba za hodinu uvedomiť a objaviť to jednoduché, čo ho robi naozaj štastným. Veľmi ďakujem.

Adam Letenay

podnikateľ, špecialista farmaceut

Dobrý kouč v akcii:

ako pracujem