Pripoj sa

TI PRINÁŠA ONLINE PROGRAM PRE TVOJ SEBAROZVOJ DOBRÝ ŽIVOT

AHOJTE PRIATELIA

som Broňa a poznáte ma ako Dobrého Kouča

Mnohí z vás túžia lepšie rozumieť svojim vzťahom, svojmu prežívaniu a želáte si pre seba dobrý život. Po rokoch svojej profesie som si uvedomila, že práca na sebe je ako stavanie domu. Potrebujeme pevné základy, následne musíme ukladať tehličku po tehličke, aby sa nám začali rysovať steny a tvar nášho domu. Občas niečo postavíme krivo a musíme búrať a prerábať.

A podobne je to aj s naším ja. Niečo, čo sme si pred rokmi osvojili, nám už neprospieva a potrebujeme si to vystavať nanovo. A niečo nemáme vybudované vôbec – sebahodnotu, vzťahy, alebo emočnú reguláciu. Na tom všetkom však vieme pracovať. Viem, že je ťažké vyberať si kvalitné informácie a nezahltiť sa.

Rozhodla som sa to urobiť inak. Pripraviť pre vás bezpečný priestor, s overenými informáciami, v krátkych, tematicky zameraných blokoch, kde si budete vedieť vybrať v ten deň to, čo vás osloví. Či už máte chuť čítať, počúvať či pozerať. A využívať to všetko intuitívne a slobodne. Vedomie je múdre, aj tak siahne vždy potom, čo potrebuje práve teraz.

9T5A1877

SEBAUVEDOMENIE

Čo všetko mi na tejto ceste môže pomôcť?
AUDIONAHRÁVKY

Pri varení, pred spaním, pri ceste do práce. Ak radi počúvate.

VIDEÁ

Krátke zamyslenia na konkrétnu tému. Lifehacky ako lepšie žiť.

ČLÁNKY

Tipy na knihy, pracovné listy, blogy, žurnaling.

ČO VŠETKO MÔŽEŠ V DOBROM ŽIVOTE ROZVÍJAŤ?

SEBAHODNOTU
POROZUMENIE
EMOČNÝ ŽIVOT
VZŤAHY
9T5A1882

PREČO JA?

Mám vyštudovanú sociálnu prácu, a už sedem rokov sa aktívne venujem psychoanalýze, som v psychoterapeutickom psychoanalytickom výcviku a neustále sa vzdelávam. Moje projekty majú jediný cieľ – lepšie porozumenie sebe samému, osveta v oblasti duševného zdravia a kvalitnejšie fungovanie vo vzťahoch. Už viac ako desať rokov pomáham ľuďom lepšie žiť. A spokojní klienti sú pre mňa skutočne tým najväčším zadosťučinením a motorom do ďalšieho napredovania.

ČO V PROGRAME ZÍSKAŠ?

Neobmedzený prístup k videám, článkom, blogom, tipom na knihy, lifehackom, k nepublikovaným rozhovorom, pracovným listom. Všetky tieto príspevky môžeš využiť ľubovoľne, ako budeš cítiť a potrebovať. Všetky informácie pochádzajú z overených zdrojov a vyberám iba tie, ktoré mi dávajú zmysel a pracujem s nimi. Svoje členstvo môžeš kedykoľvek zrušiť a kedykoľvek obnoviť. Príspevky pribúdajú minimálne dvakrát za týždeň, takže stále ťa tu počká niečo nové. Samozrejme, vítané sú otázky, tipy a komentáre.

CENA MESAČNÉHO ČLENSTVA JE 10 EUR

HODNOTA JEDNEJ KÁVIČKY A KOLÁČA S KAMARÁTKOU

CHCEŠ SKÚSIŤ DOBRÝ ŽIVOT?

Mesačné členstvo je v hodnote desať eur. To je jeden obed s kávičkou a zákuskom. Dobrý život je výživa pre tvoju dušu. Je na tebe, ako členstvo využiješ a čo si z tohto menu pre svoj sebarozvoj vyberieš. Je mi cťou, že môžme po tejto úžasnej ceste kráčať spolu. Teším sa na to!

Tvoj Dobrý kouč

Ak už ste členom Dobrý život, stačí sa prihlásiť